::Eylem Fan::Eylemcilerin Sitesi*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

::Eylem Fan::Eylemcilerin Sitesi*

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tiyatro sahnesinde Eylem var!!!

2 posters
YazarMesaj
mine_69
Administratör
Administratör
mine_69

Tiyatro sahnesinde Eylem var!!! Empty
MesajKonu: Tiyatro sahnesinde Eylem var!!!   Tiyatro sahnesinde Eylem var!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 6:50 pm

Tiyatro sahnesinde Eylem var!!! 20090117124944

Tiyatro sahnesinde Eylem var!!! Konuk oyuncu oldu, hastalandı!!!
“İlk Yardım – Son Yardım” adlı tiyatro oyununu sahneleyen T.C. İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu (İKMYO) Tiyatro Kulübü öğrencilerinin oyununa ünlü şarkıcı Eylem “Hasta” rolüyle eşlik etti.

Profilo AVM içerisinde bulunan Profilo Kültür Merkezi Salon 1'de Şener Aksu'nun yazdığı "İlk Yardım – Son Yardım" adlı tiyatro oyununu sahneleyen T.C. İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu (İKMYO) Tiyatro Kulübü öğrencilerinin oyununa ünlü şarkıcı Eylem "Hasta" rolüyle eşlik etti. T.C. İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu(İKMYO) Tiyatro Kulübü öğrencilerini kırmayarak oyunda "Hasta" rolünü kabul eden güzel şarkıcı oyun başlamadan önce öğrencilerin alkışları arasında salona girdi. "Hasta" rolüyle başarılı bir performans sergileyen güzel şarkıcı oyunun finalinde gözyaşlarını tutamadı. Güzel oyuncunun gözlerinden yaşlar süzülürken izleyicilerin de gözleri doldu. Son albümü "Bir Sonraki Eylem" ile büyük sükse yapan güzel şarkıcı oyun sonrasında ise mini bir konser verdi. Alkışlar arasında konserini bitiren Eylem'e İKMYO Tiyatro Kulübü hocası ve oyunda Rıza karakterini canlandıran İbrahim Hakkı Gümüş tarafından çiçek verildi. 2007-2008 Öğretim yılı sonunda sahnelenen oyunu, yoğun istek üzerine yeniden sahneleyen İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu Tiyatro Kulübü öğrencilerinin hedefi aynı oyunu Türkiye genelinde 40 kez sahnelemek.
mine_69
Administratör
Administratör
mine_69

MesajKonu: Geri: Tiyatro sahnesinde Eylem var!!!   Tiyatro sahnesinde Eylem var!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 6:51 pm

cnm benim yha aglamıs kıyamam ben ona
yakısıklı kr@l 3m0
Yeni Eylemci
Yeni Eylemci

MesajKonu: Geri: Tiyatro sahnesinde Eylem var!!!   Tiyatro sahnesinde Eylem var!!! Icon_minitimeCuma Şub. 20, 2009 11:29 am

eylem seni herkesden cok seviorum doum gnn kutlu olsun askım flower Smile
yakısıklı kr@l 3m0
Yeni Eylemci
Yeni Eylemci

MesajKonu: Geri: Tiyatro sahnesinde Eylem var!!!   Tiyatro sahnesinde Eylem var!!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 6:56 pm

***eyLem seNi COOOk seviYorum**** miLlet msnm fbli-soner@hotmail.com ekleyin konusak eylemcilerrrr***

Tiyatro sahnesinde Eylem var!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eylem-I m Gonna Get You
» Eylem İle Genel Röportaj
» Eylem'in Pozitif Enerjisi
» Eylem carkıfelekte!!
» EYLEM SEDATİZM PROGRAMINDA