::Eylem Fan::Eylemcilerin Sitesi*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

::Eylem Fan::Eylemcilerin Sitesi*

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TRNDY SAYI:326

3 posters

"UTANDIRAN ANLAR" KONUSUNUN AÇILMASI NASIL OLDU SİZCE?
 a)çok güzel oldu.
 b)olmasaydı daha iyi olurdu.
Sonuçları Gör
YazarMesaj
crazy_tugba
Süper Mod.
Süper Mod.
crazy_tugba

TRNDY SAYI:326 Empty
MesajKonu: TRNDY SAYI:326   TRNDY SAYI:326 Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 5:36 pm

arkadaşlar bu başlık altında bundan sonra "Trendy" dergisindeki "Utandıran Anlar"ı sizlerle paylaşacağım.
KoNu:23 Nisan Gösterisi
8'inci sınıftayken 23 Nisan gösterisi için break dans yapacaktık.23 Nisan'da sahneye çıktığımız zaman herşey süperdi.Arkadaşlardan biri artistlik yapmak için geldi,önümde hareket yapmaya başladı.Ben de o anda arka tarafa doğru takla atarken ayağım ona çarptı ve ikimiz de yere yapıştık!O an çok utandım.
Rapper-01
*************************************************************************************************
KoNu:Islık
Birgün kurstayız,ders işliyoruz.Sınıfta kaynağı belli olmayan bir ıslık sesi duydum!Açıkcası ben de bu durumdan rahatsız oldum ve sınıfta sessizliğin hakim olduğu bir anda;"Kim çalıyor şu ıslığı" dedim.Bu sorumla birlikte herkes irkildi.Meğer ıslığı sınıf öğretmenimiz çalıyormuş.O gün yerin dibine girmiştim.
Büşra
*************************************************************************************************
KoNu:Yere Yuvarlandım
Okul çıkışı arkadaşlarla merdivenlerden iniyorduk.Üzerimde uzun montum vardı.Bir arkadaş da merdivenlerden koşarak iniyordu.Beni itti ve o an merdivenlerden uçtum.Herkes beni tutmak için çabaladı ama ben yere yapıştım.Üzerimde de uzun montum olduğu için bir süre doğrulamadım.Herkes başıma toplanıp gülmeye başladı.O an yerin dibine girmiştim.
Fatoş,14
arkadaşlar bu olaya benzer olay arkadaşımın başına geldi.her öğle gezmeye gittiğimiz gibi yine gezmeye gidiyorduk.merdivenlerden iniyorduk.Gamze'nin koluna girmiştim.Hatice elime tutmaya başladı.bende üşüyordum."elimi cebime koyimde öyle koluma gir."dedim.ilk kattaydık.kamerada var okulumuzda.Hatice uzun mont giymişti.merdivenlere uzanmıştı baktığımda.gülmekten kaldıramadım kızı.müdür gördümü bilmem ama Gamze'de gülmeye başlayınca Hatice,"Ne var gülecek"diye söyledi.ama görülmeye değerdi.kameralarda müdürde güldüğümü görmüşse eyvah,eyvah.bu olay 1. dönem oldu.hihihi(: hatırladıkça hala gülüyoruz.hatice'ye ismail yk'nın bir numara şarkısını söyleyip duruyorum.kameralar çeksin,magazinlere versin,bu cnlı görüntüler youtube girsin.hahaha
KoNu:Burak Sağyaşar'lı hayaller
Bir gün öğretmenim ders anlatırken ben de Burak Sağyaşar'ı düşünüyordum.Öğretmenim bana;"Kızım" diye seslendi.Ben de o anki dalgınlığımla;"Evet Burak Sağyaşar" dedim.Daha sonra da öğretmenim bana,"Çay ister misin?" diye sordu.Ben de hiç düşünmeden,"Olur" dedim.Arkadaşlarımın gülmesiyle kendime gelebildim.Ama iş işten geçmişti artık.
Utangac 34
************************************************************************************************
KoNu:Aile Saadeti
Ailece evde oturup televizyon izliyorduk.Çok komik bir program vardı ve gülmekten karnımıza ağrılar girmişti.O anda "Zooort" diye bir ses gelmez mi!Bu sefer de programı unutup ona gülmeye başlamıştık.Sesin kaynağı olan kardeşim çok utanmıştı.
[Tam Bir RezilliK]
Cancağızım
************************************************************************************************
KoNu:Düğün Hazırlığı
Amcamın oğlunun düğünü vardı.Ben de dershaneden çıktım ve aceleyle düğün saloluna gittim.Lavaboda üstümü değiştirecektim.Elbisemin eteği çorabımın içine girmiş.Tabii ben hiçbir şey fark etmeden amcamların önünden o şekilde geçtim.Kuzenim uyarmasaydı salona da o şekilde girecektim!
Fatmanur
KoNu:Denizde Şaka
Biz deniz kıyısı olan İskenderun'da oturduğumuz için yazın çok denize gideriz.Yine bir gün denize gitmeye karar verdik.Ama bu sefer ailece değildi.Yanımıza Kübra diye bir arkadaşımı aldık.Suda dolaşırken ben ona kum atmak için suyun dibine eğildim ve elime kocaman bir kum kütlesi doldurdum.Sudan kafamı çıkarır çıkarmaz da yüzüne fırlattım!bir baktım kum Kübra'ya değil,önümde duran yaşlı adama gelmiş.Bir anda yüzüm kıpkırmızı oldu.Çok utanç vericiydi.
Kep Seloş,15
**************************************************************************************************
HAFTANIN BOMBASI
KoNu:Tam İsabet
Bir gün parkta geziyordum.Bir çocuk tam da benim arkamda duran arkadaşlarının bir sözüne sinirlenmiş.Elindeki dondurmayı onlara atacağım diye bana fırlattı!yüzüm gözüm dondurma olmuştu.Etraftaki insanların bana bakıp gülmelerinden dolayı çok utandım.
Mümine
TRNDY SAYI:326 Dondurma
canınız çekcek ama napalım? Smile

En son crazy_tugba tarafından Ptsi Eyl. 28, 2009 8:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
crazy_tugba
Süper Mod.
Süper Mod.
crazy_tugba

MesajKonu: Trendy'nin Eski Sayısından 2 "Utandıran An"   TRNDY SAYI:326 Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 5:54 pm

Trendy'nin diğer sayılarındaki aklımda kalan 2 tanesini yazıyım.
KoNu:Tuvalet Rezaleti
bir kız lavaboya gitmiş.ders saatinde sınıfa zor yetişmiş.öğretmen kıza hem gülüp hem kızıyormuş.çünkü kızın eteği çoraplı pantolonunun içine girmiş.hoşlandığı çocukta Tuvalet Rezaleti diye gülmeye başlamış.hoşlandığı çocuk dahil herkes ona gülüyormuş.hahaha inanılmaz yha.
***********************************************************************************************
KoNu:Dedemin Oyununa Geldim
annesi kızına yemeği ocaktan almasını söylemiş.kız almış.dedesi kıza;"tavanın altına bak bakalım yanmış mı?" demiş.kız dalgınmış.tavayı çevirdiği gibi yemek yere dökülmüş.hahahaha süper yha.

En son crazy_tugba tarafından Ptsi Eyl. 28, 2009 8:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
crazy_tugba
Süper Mod.
Süper Mod.
crazy_tugba

MesajKonu: Kendi Komik Anlarım   TRNDY SAYI:326 Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 6:13 pm

Kendi 3 anımı yazmak istiyorum.
KoNu: Dalgınlığımın Cezası
Bir salı günü Aleyna ile gezmeye gitmiştik.tokalara bakıyordu.bende bir hareketiyle gidiyoruz sandım.gidiyordum.kendi kendime;"nereye gidiyoruz?"diyordum.birşeyler daha anlatıyordum ama aklımda değil.2 sene olmuştur veya daha fazla.neyse küçük çocuk bana bakıp gülümsüyordu.bende ona gülümsüyordum.Aleyna'nın koluna vurup;"bak Aleyna ne sevimli.gülüyor bana."baktım adam geçiyor yanımdan.çarptığımı sandı galiba bakmadı.hahaha arkama baktım ki Aleyna kendi kendine konuşuyor.süperdi yha.hahaha.annesi;"bak oğlum abla."diyordu.utanarak gülüyordum.Aleyna'nın yanına gittim.durumu anlattım.olgun davrandı bu olay olmamış gibi.rezil olmamak için.ben hala gülüyordum. Shocked Surprised
**************************************************************************************************
KoNu:Taklitin Sonu
Aleyna bizdeydi.tavşanımız vardı."al şunuda sevelim."diye ısrar etti.aldım ve işte sevmeye başladık.pamukçuğum korkmuş ki Aleyna'nın kucağından kalkmıyordu.Aleyna Mavi Şeker'de Eylem'e bakmış.anlatıyordu işte Eylem şöyle seviyordu.taklitini yapıyordu Eylemimin.hemen kucağından kaldırarak tavşanımı:"bu bana çiş yaptı." diyince kahkaha koptu evde.düşük bel pantolon giydiği için anlamamıştı.ama sonra baktık göl oluşmuş pantolonunda.hahaha.ben kucağıma aldım pamuğumu."ayy sen korktun mu?"diyordum.Aleyna'ya ;"Eylem'im nasıl seviyormuş tavşanı.böyle mi?" baktım benimde üzerimi halletmiş.abim geldi işte.durumu anlattık.çok güldü.Aleyna'cım çok utanmıştı abimin karşısısında.hihi....
TRNDY SAYI:326 20480194
KoNu:Hıçkırık Belası
esra,hatice ve ben kütüphaneye gitmiştik.kitaplara bakıyorduk.hatice hıçkırmaya başladı.neyse tam çıkacakken hatice öyle bir hıçkırdı ki kütüphane hıçkırık sesine boğuldu.hatice hep hıçkırıyordu.karşıdan genç çocuklar geliyordu.esra;"hatice bak şu çocukların yanında hıçkırma bari."dedi.gülmekten yürüyemiyordum.hatice bana ,"gülme"diyip duruyordu.tam çocukların yanından geçerken hatice esra'ya ;"kusura bakma elimde değil.çıktı çıkıcak."dedi. çok az hıçkırdı çok bir çocuğun yanında.çikolata almaya gittik."ne kadar?"derken hıçkırdı.çok gülmüştüm hatice'ye ama onun için utandıran an değil esra için utadıran andı.
SİZLERDE UTANDIRAN ANLARINIZI YAZARSANIZ SÜPER OLUR.

En son crazy_tugba tarafından Ptsi Haz. 21, 2010 7:11 am tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
crazy_tugba
Süper Mod.
Süper Mod.
crazy_tugba

MesajKonu: 04.03.2009   TRNDY SAYI:326 Icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 8:11 pm

arkadaşlar bugün başıma gelen 3 kere rezil olduğum olayı anlatmak istiyorum.bir insan günde *3* kere mi rezil olur yha...
KoNu:Kapanmayan Pencere
1)Bugün dersteydik.En ön sırada oturuyorum.Pencere tarafında.Matematik Öğretmenimiz;"Şu pencereyi kapatalımda rüzgar girmesin." dedi.
Bende deftere gömülmüş yazı yazıyordum.Meğer benim yüzümden camı kapatamıyormuş.Ben farkında bile değilim.İçimden de;"Öğretmen pencereyi kapattı ama nerden rüzgar geliyor."dedim.Arkadaşım Volkan:"Tugba kafanı çekte öğretmen pencereyi kapatsın."dediofffffffff rezil oldum yha.

KoNu: Araba Rezaleti***Köpek Korkusu Surprised Shocked
2)Okul Çıkışı Kütüphaneye gittik ve eve giderken sahipli bir köpek vardı.Zaten çok korkarım Köpeklerden.Baktım köpek karşı kaldırımdaki köpeği görüp bağırıyordu.korkudan kaldırımdan indim ve yoldan geçtim.taksi önümde otobüs arkamda gülüyordum taksici bana bakıyordu bir daha kaldırıma Gamze'nin yanına geçtim.köpek öyle bir bağırdıki düz yolda sarktım.düşüyordum nerdeyse.köpeğin sahibide gülerek bana bakıyordu.

3)Gamze'nin koluna girdim.yol ortasında duruyorduk.Esra-Hatice'yi yol ortasında bekliyorduk.ben hala gülüyordum halime.araba geldi burnumuzun dibindeydi ama biz görmüyorduk.adam iki kere korna çaldı farkına vardık.herkes bize bakıyordu. affraid
**********************************************************************************************

En son crazy_tugba tarafından Ptsi Haz. 21, 2010 7:13 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
EyLeMcİ
Administratör
Administratör
EyLeMcİ

MesajKonu: Geri: TRNDY SAYI:326   TRNDY SAYI:326 Icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 11:11 pm

Çok ii olmş ya bu konunun açılması çok gzl paylaşımlar Ellerine sağlık;)
http://eylemfan.eniyiforum.net
crazy_tugba
Süper Mod.
Süper Mod.
crazy_tugba

MesajKonu: :)   TRNDY SAYI:326 Icon_minitimePerş. Mart 05, 2009 3:07 pm

teşekkürler balım.sizlerde paylaşırsanız utandıran anlarınızı çoq eğlenceli olacağından eminim.Wink
mine_69
Administratör
Administratör
mine_69

MesajKonu: Geri: TRNDY SAYI:326   TRNDY SAYI:326 Icon_minitimePerş. Mart 05, 2009 5:42 pm

siper yaa cnm paylasım için tsk
crazy_tugba
Süper Mod.
Süper Mod.
crazy_tugba

MesajKonu: :)   TRNDY SAYI:326 Icon_minitimeCuma Mart 06, 2009 7:11 pm

teşekkür ederim ne demek her zaman.(:
crazy_tugba
Süper Mod.
Süper Mod.
crazy_tugba

MesajKonu: ESKİ SAYIDAN   TRNDY SAYI:326 Icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 4:34 pm

trendy'nin eski sayısından bir tane:
kız sivilceleri için maske yapmış.yüzüne sürmüş.çokta acıyormuş yüzü.balkona çıkmış.balkonda zıplıyormuş.karşı balkondaki küçük kız ona bakarak ağlıyormuş.çünkü maskesi yeşilmiş ve zıpladığından küçük kız çok korkmuş.kadında kıza şankınca bakıyormuş.hahaha süper yha.

En son crazy_tugba tarafından Ptsi Eyl. 28, 2009 8:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mine_69
Administratör
Administratör
mine_69

MesajKonu: Geri: TRNDY SAYI:326   TRNDY SAYI:326 Icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 5:04 pm

Very Happy gercektn süperr kız haklı ama bende görsem bende korkarımm Very Happy
crazy_tugba
Süper Mod.
Süper Mod.
crazy_tugba

MesajKonu: sayı:327   TRNDY SAYI:326 Icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 6:10 pm

KoNu:Sürpriz Aşkım
Okulda tenefüsün ilk dakikaları arkadaşım Sıla ile birlikte bahçeye iniyorduk.Bu arada ben Gülben Ergen'in "Sürpriz Aşkım" şarkısını söylüyordum.Tam o sırada sevdiğim çocuk karşıma çıktı;fakat onu fark etmedim.Karşıma çıktığında tam da;"Sürprizzz Aşkııım,Sürpriz Sürpriz Sürpriz Aşkııııııııııııııııııııııııııım" bölümünü söylüyordum.Karşıma çıkınca ve bunu duyunca birbirimize çok güldük.Aslında o an çok utanmıştım.Sonra bu utanç sevince döndü bir anda;çünkü "sürpriz Aşkım" bölümü onun benden hoşlanmasını sağladı ve artık birlikteyiz.
Melishe
"""Bende Hoşlandığım Kişinin Sevdiği Şarkıyı Söylicem Ona Karşı""""hihihi
KoNu:Yanlış Kişi
Okulda arkadaşımla kol kola girmiş öğretmenin gelmesini bekliyordum.Yalnız koluna girdiğim kişi arkadaşım değilmiş!Meğer arkadaşım sınıfa gitmiş ve yanıma başka bir kız gelmiş.Tabi bundanbenim haberim yoktu.Ben de o kızın koluna girdim.Kız;"Sen de kimsin?" deyince özür dileyip hemen sınıfa koştum.Çok rezil olmuştum.

Söylemez,15
"""Benimde başıma gelmişti.6. Sınıfta Eski Y.dil Öğretmenimizi Safinaz Sanıp Elini tutmuştum.hihihi rezillikti.Çok Güzel gözleri var Yemyeşil.Kız hihi""""
Konu:Galoş Sorunu
5. dersimiz bilgisayardı.Oraya girmek için herseferinde galoş giyiyoruz.Bende herzamanki gibi galoş giydim.Çıktıktan sonra galoşu çıkarmayı unutmuşum!Son derse galoşla girdim.Tam paramı verip yerime oturacakken bir amca;"Yavrum o ayağındakiler ne" diye sordu.Ayağıma baktım ve herkesin de bana baktığını görünce yerin dibine girdim.
Asi Girl Sena
aaaaaaaaa rezillik.hihi başıma gelmedi ama gelsinde istemem hihi süper yha.
Konu:Uzaylı Zekiye
Bir gün Olida diye bir arkadaşımla yolda yürüyorduk.Önümüzde de ingilizce öğretmenimiz Zekiye Hanım vardı.Ben Olida'yı sinir etmiştim.O da bana küsüp gidince ben de;"Uzaylı Zekiyeee" diye bağırdım.Zekiye öğretmen de arkasını dönüp bana baktı.O an çok rezil olmuştum.
Kadersiz Kader,14
Bir gün annemin arkadaşına gitmiştim.Onun da bir kızı var.Biz balkona çıktık ve o anda bir kadın geçiyordu.Bizde eğlence olsun diye kadına el salladık.O da bize el salladı.Daha sonra Teyzem,kızı ve ben markete gidiyorduk,o kadını gördük.Meğer el salladığımız kadın,Teyzemin arkadaşıymış.Yerin dibine girdim!
Sibel,12
Konu:İndirim Sezonu
Bir mağazada pantolonlara ucuzluk gelmişti.Biz de arkadaşımla mağazaya girdik.Hoşuma giden pantolonları denemek için kabine girdim.Soyunma kabini perdeliydi.Tam giyiniyordum ki;çocuğun biri kabinin perdesini açtı.Daha pantolonu giymemiştim!Perdeyi nasıl kapattığımı hatırlamıyorum bile...
]REZİLLİK OHA YHA.ÇÜŞŞŞŞŞ ABİCİM YHA. ]
Pozitif Energy
HAFTANIN BOMBASI
Okulların ilk açıldığı gün eski sevgilimi gördüm.Yanıma geldi,konuştuk ve beni hala sevdiğini söyledi.Okul çıkışında birlikte gezmek için sözleştik.Bir parka gittik.Aramızda bir elektriklenme oldu ve öpüştük.O sırada ağabeyim de arkadaşıyla aynı parkta geziyormuş.Bizi görünce yanıma gelip sevgilime bir yumruk attı ve beni onun yanında rezil etti.Ertesi gün sevgilimle konuşmak için yanına gittiğimde yüzü mosmordu.Yardım etmek istediğimde ise;"Artık seni sevmiyorum,sen de beni sevme ve bir daha yüzüme bile bakma" dedi ve beni terk etti!
Masum Kız,18
ayy inanmıyorumiğrenç ve rezalet ötesi.
TRNDY SAYI:326 Boks2

En son crazy_tugba tarafından Ptsi Haz. 21, 2010 7:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
crazy_tugba
Süper Mod.
Süper Mod.
crazy_tugba

MesajKonu: ..............   TRNDY SAYI:326 Icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 6:15 pm

mine_69 demiş ki:
Very Happy gercektn süperr kız haklı ama bende görsem bende korkarımm Very Happy
hahaha evet ya çok komik ve korkunççççç affraid
crazy_tugba
Süper Mod.
Süper Mod.
crazy_tugba

MesajKonu: SAYI:356   TRNDY SAYI:326 Icon_minitimePtsi Eyl. 28, 2009 7:55 pm

Konu:Sökülen Fermuar
Beden Eğitimi dersinden çıkmıştık.Herkes sınıfa geldi,suyunu içip geri gitti.Sınıftada birkaç arkadaşım ve en yakın dostum vardı.Tenefüs bittikten sonra,herkes sınıfa döndü.Sıralarımıza oturduk,öğretmeni beklemeye başladık.Öğretmeni beklerken 1 kız 1 erkek arkadaşım silgi savaşı yapmaya başladılar.İşte tam o anda "cart" diye bir ses geldi.Hepimiz sesin nereden geldiğini aramaya başlamıştık.Meğer en yakın dostumun fermuarı sıraya takılıp sökülmüş!Bütün sınıf gülmeye başladı.Bende bütün gün onun eteğini örtmeye çalıştım.Ama yine de bizi gören herkes gülüyordu.Çok utanç verici ve komik bir andı.
Arkadaş Kurbanı,14
****************************************************************************************************
Konu:Kaygan Zemin
Geçen sene okulun bahçesi buz tutmuştu.Bizde arkadaşlarımla kartopu oynuyorduk.Arkadaşım beni kovalayınca,çığlık çığlığa kaçmaya başladım.Birden bir buza basıp dengemi kaybettim.Tam da erkek arkadaşımın gözü önünde yere yapıştım!Yanında arkadaşlarıda vardı.Onlarda gülmeye başladı.Benimki yanıma gelip;"iyi misin" diye sorduğunda yüzüm resmen pancardı.Yine de iyi olduğumu söyleyip,hemen oradan uzaklaştım.O gün çok utanmıştım.
Utangaç Cemre,15

****************************************************************************************************
Konu:Bekçi Faciası
Bir gün yeğenlerim Aynur ve Senem'i alıp beraber parka gittik.Parkta biraz canımız sıkıl ve ben kaydırağı iki taraftan tutup sallamaya başladım.Aynur da benden görmüş,gelip o da sallamaya başladı.Sonra bir kadın geldi ve bize neden kaydırağı salladığımızı sordu.Aynur da;"Biz sallamadık ki" dedi.Daha sonra kadın gitti ve biz oynamaya devam ettik.Tam kayacaktım ki Aynur o kadının bizi Bekçi'ye şikayet ettiğini fark etmiş.Bana;"Kaçalım" dedi.Tabii Senem olanlardan habersiz bir tarafta oynuyordu.Bekçi bize doğru koştu ve biz kaldırıma inip kaçmaya başladık.Biraz koştuktan sonra Aynur montlarımızı parkta unuttuğumuzu söyledi.Ama daha önemlisi Senem'i parkta unutmuştuk!Birde arkamıza baktık ki Senem 3tane montu almış bekçiden kaçıyor.Hemen yanımıza geldi ve kaçarken düştüğünü söyledi.Sonra hemen oradan uzaklaştık.O anı hiç unutamadım.
Serkan,Senem,Aynur
HAFTANIN BOMBASI
Konu:Dans Kazası
Arkadaşımın doğum günü partisindeydik.Kendimizi Müziğin ritmine kaptırmıştık.En yakın arkadaşımla birden aynı şekilde dans etmeye başladık.Müziğin bitiminde çok güzel dans ettiğimiz için ellerimizi çarpacaktık fakat bir anlık dikkatsizliğimizle eli bir tokat halinde yüzüme çarptı.Tam buna gülerken birde kafalarımızı tokuşturduk.Bunun üzerine herkes bize gülmeye başladı ve günün dalga konusu haline geldik.Arkadaşım çok mahçup oldu.Fakat bu durum benim rezil oma gerçeğimi de pek değiştirmedi.
Üzgün Kız,14
TRNDY SAYI:326 Dans1

TRNDY SAYI:326
1 sayfadaki 1 sayfası