::Eylem Fan::Eylemcilerin Sitesi*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

::Eylem Fan::Eylemcilerin Sitesi*

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

PAMUK PRENSESİMİZ TRENDY'NİN 328.Cİ SAYISIN DA RÖPORTAJ VERDİ

3 posters
YazarMesaj
crazy_tugba
Süper Mod.
Süper Mod.
crazy_tugba

PAMUK PRENSESİMİZ TRENDY'NİN 328.Cİ SAYISIN DA RÖPORTAJ VERDİ Empty
MesajKonu: PAMUK PRENSESİMİZ TRENDY'NİN 328.Cİ SAYISIN DA RÖPORTAJ VERDİ   PAMUK PRENSESİMİZ TRENDY'NİN 328.Cİ SAYISIN DA RÖPORTAJ VERDİ Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 5:34 pm

I love youPAMUK PRENSESİMİZ TRENDY'NİN 328.Cİ SAYISIN DA RÖPORTAJ VERDİ N1030877671360451558I love you
EYLEM'İN EYLEMLERİ DEVAM EDECEK
[size=xx-large]İngiltere'de doğup büyüyen Eylem,ikinci albüm çalışması "Bir Sonraki-Next"le konser turnesini tüm hızıyla sürdürüyor.Türkiye'nin yanı sıra Avrupa'daki konserlerinde de hayranlarıyla buluşan Eylem,Hadise için;"Türk lokumları Türkiye'yi Eurovision!da iyi temsil eder" diyor.[/size]
Müzik eğitimin var mı Eylem?
[color]İngiltere'de doğup büyüyen bir Türk kızıyım.İki yıl sanat kursunda sahne aldım.(BTEC) Güçlü Mezzo Soprano üç oktav vokal sınıfında ses eğitimi aldım.Ayrıca,tiyatro,televizyon deneyimlerim var.Fotomodellik,dans,caz tiyatrosu,dans grupları gibi aktivelerde aktivelerde bulundum.Şiir yazıyorum.[/color]
[color]İlk albümün de gayet güzel bir satış rakamına sahipti...[/color]
İlk albümümdeki bu satış beni çok mutlu etti.Sevenlerimin desteği,inanmaları ve kalplerine almaları benim açımdan çok önemliydi.
[color]Yurtdışında yaşayan şarkıcılarımız albümlerini hep Türkiye'de çıkarıyorlar.Neden?[/color]
Şarkılarım iki dünyamıda yansıtıyor.Ben bir Türk kızıyım.
[color]Çok renkli bir kişiliğin var;tiyatro,fotomodellik,popstar yarışması,reklamlar...[/color]
[color]Tabii ki!hatta gelcek günler ne gösterir bilinmez.Eylem'in eylemleri bitmez![/color]
[color]Diziler için uygun bir görünümün var.Oyunculuk teklifleri geliyor mu?[/color]
[color]Sence artık bir popstar mısın?Sokaklarda tanınıyor musun?[/color]
Evet.çok güzel bir duygu bu.Küçük çocukların;"Bak anne Eylem abla" demeleri beni çok duygulandırıyor.Küçükten büyüğe herkese sonsuz teşekkürler.
[color]Son albümünde kimlerle çalıştın?[/color]
Albümü İngiltere'de hazırladım.Dünyaca ünlü Kevan Forst,John Themis,Wesley Johson gibi müzik ustaları ile çalıştım.Bu isimler Boy George,Yusuf İslam,Kylie Minoque ve bir sürü önemli kişinin albümünde çalışmış arkadaşlarım.İkinci albümümün ilk klibi "Güle Güle" adlı şarkıma İngiltere'de çekildi.İkinci klibim ise "Hayat" adlı şarkıma Serdar Seki yönetmenliğinde çekildi.
[color]İkinci klibin "Hayat" gerçekten de çok başarılı...[/color]
[color]Serdar Seki'nin çektiği bu klip tamamen bir performans klibi oldu ve MTV b aşta olmak üzere tüm kanallarad yayında![/color]
Seni pek fazla magazin programlarında göremiyoruz.Bu kendi seçimin mi?Magazin dünyasın da çok gördüğümüz insanlarla ilgili ne düşünüyorsun?
Ben işime aşık bir insan olduğum için ve tabii yaptığım işe de güvendiğim için magazin dünyasın da yer almıyorum.Ama bu dünyada yer almak kişinin kendi tercihi.Çıkanlara saygı duyuyorum.
Eurovision'da bu yıl Türkiye'yi Hadise temsil edecek."Düm Tek Düm Tek" şarkısını nasıl buldun?
[font=Verdana]Öncelikle Hadise arkadaşımıza başarılar diliyorum.Ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek,inanıyorum.Sonuçta o da bir Türk Lokumu.[/font]
Pek çok isim;"katılmak istemediğim için Eurovision'u kabul etmedim" diyor.Sana Eurovision teklifi geldi mi hiç ya da gelse kabul eder misin?
Tabii ki neden olmasın!Gelecek zamanda İnşallah seve seve.Türk lokumları ülkeyi en iyi şekilde temsil eder!
Eylem ablamın Türk Lokumu sözü öyle çok hoşuma gidiyoorki.çok tatlı ya.banada bu söz bulaştı Eylemimden.
Önünde çok uzun bir yol var.Peki Eylem'in yeni eylemleri neler olacak?
Dediğim gibi Eylem'in eylemleri bitmez!yepyeni çalışmalar ve sürpriz projeler çok yakında..."Uzun soluklu bir yola devam" diyorum.
çirkin ama napalım aceleden böyle yazdım karman çorman.
mine_69
Administratör
Administratör
mine_69

MesajKonu: Geri: PAMUK PRENSESİMİZ TRENDY'NİN 328.Cİ SAYISIN DA RÖPORTAJ VERDİ   PAMUK PRENSESİMİZ TRENDY'NİN 328.Cİ SAYISIN DA RÖPORTAJ VERDİ Icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 7:43 pm

bu sene Hadise bidahaki seneyede EYLEM eurovisiona katılacakk... Very Happy ins
EyLeMcİ
Administratör
Administratör
EyLeMcİ

MesajKonu: Geri: PAMUK PRENSESİMİZ TRENDY'NİN 328.Cİ SAYISIN DA RÖPORTAJ VERDİ   PAMUK PRENSESİMİZ TRENDY'NİN 328.Cİ SAYISIN DA RÖPORTAJ VERDİ Icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 1:02 pm

ins.ya çok isterm katılmasınıWink
Paylaşm için tşk.ler tatlm.Wink
http://eylemfan.eniyiforum.net
crazy_tugba
Süper Mod.
Süper Mod.
crazy_tugba

MesajKonu: Geri: PAMUK PRENSESİMİZ TRENDY'NİN 328.Cİ SAYISIN DA RÖPORTAJ VERDİ   PAMUK PRENSESİMİZ TRENDY'NİN 328.Cİ SAYISIN DA RÖPORTAJ VERDİ Icon_minitimeÇarş. Nis. 15, 2009 2:42 pm

inşallah arkadaşlar.1.Oluruz kesin

PAMUK PRENSESİMİZ TRENDY'NİN 328.Cİ SAYISIN DA RÖPORTAJ VERDİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eylem İle Genel Röportaj