::Eylem Fan::Eylemcilerin Sitesi*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

::Eylem Fan::Eylemcilerin Sitesi*

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HANDE SORAL

3 posters
YazarMesaj
mine_69
Administratör
Administratör
mine_69

HANDE SORAL Empty
MesajKonu: HANDE SORAL   HANDE SORAL Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 11:28 pm

HANDE SORAL 44410 “ Hande SoraL ”

'' 21 yaşındayım.
Bursa İnegöllüyüm.
Babamın tarafı Makedonyalı, anneannemler Bulgaristan’dan gelmiş; biraz karışık yani...
En büyükleri ben olmak üzere 3 kardeşiz ... 17 yaşında ikiz ; erkek ve kız kardeşim var ...
Bütün akrabalarımız Bursa’da oturuyor.
Bilgi Üniversitesi’nde burslu okuyorum. 4’üncü sınıf psikoloji öğrencisiyim. 3 yıldır İstanbul’da yaşıyorum. Üniversite sınavlarında dokuz tercih yaptım, tek istediğim psikoloji bölümünü kazanmaktı. ''

Sen de mi 17 yaşını öyle erkeksi bir şekilde yaşadın ?
Hayır bende ters oldu. Ben çok kız gibi yaşadım. Süslü püslü bir kızdım.

Ailen İnegöl'de burada tek yaşamakta zorlanıyor musun ?
Hiç zorlanmadım. Dört yıldır hiç aç kalmadım çok güzel yemek yaparım Wink. Bir evi çekip çevirmek aile olduğu zaman daha kolay oluyor. Ama ben dört yıldır ayrı yaşadığım için yemek, temizlik işlerine alıştım. Bir tek özlem oluyor. Çok özlediğim zaman onlar geliyorlar, ben gidiyorum. Bazen Yalova'da buluşup yemek yiyoruz sonra ayrılıyoruz Wink.

İlk oyunculuk deneyimin ve başına gelenler, aslında bir peri masalı gibi...

Televizyon önü oyunculuğu olarak, ilk oyunculuk deneyimim. Ama daha önce tiyatro ile ilgilendim. Dersler aldım, oyunculuk kurslarına katıldım, çocuk oyunlarında rol aldım. Oyunculuk hep gönlümdeydi. Lise ve üniversite hayatımda başarılı bir öğrenciydim. Üniversitede psikoloji bölümünü seçtim. Eğitimimin, bilinç altında oyunculuğuma katkısı olmuştur. Psikoloji ile oyunculuk birbirine çok yakın. Üniversiteye girdiğimde hayatımda oyunculukla ilgili hiçbir şey kalmamıştı. Bir gün bir arkadaşımla birlikte Komedi Dükkanı'nı seyretmeye gittik. Tolga Çevik'i zaten çok severdim. Oyunun başlamasını bekliyorduk. Sahneye birilerinin alındığını biliyordum. Arkadaşıma da, "Sahneye birisini alırlarsa ben çıkarım. Bak şaşırma sonra!" dedim. "Titanik" çekiliyor ve bir kıza ihtiyaçları var. Ben de elimi kaldırdım. Sahneye çıktım. Sonuna kadar beraber çektik. Sahneye çıktığımda 'Ses Tiyatrosu'nda olmanın gerginliğini yaşadım. Çok gergin ama mutluydum. Onlar da beni beğenmişler ve görüşmeye çağırdılar. Ayla Algan'ın öğretmenliğinde ders almaya başladım Plato Film Okulu'nda. Bir süre oyunculuk eğitimi aldım. Dizinin kastını yapan ekip beni görüyor ve görüşmeye çağırıyor. Bu şekilde de "Küçük Kadınlar" başlıyor.

İnanılmazdı. Gözümü açıp kapayana kadar oldu.

Ama tekrar tiyatro'ya dönmeyi istiyorum. Çünkü tiyatrodan aldığım zevk çok farklı. Seyircinin karşısında olmak, provaları yaşamak çok farklı bir duygu. O ilk gecenin heyecanı muhteşem. Onu yaşamak isterim. Oyunculuğu sonuna kadar yaşadığım yer, sahne. HANDE SORAL 67547810
crazy_tugba
Süper Mod.
Süper Mod.
crazy_tugba

HANDE SORAL Empty
MesajKonu: eylemim   HANDE SORAL Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 8:29 pm

teşekkürler.güzel bayanmış.
EyLeMcİ
Administratör
Administratör
EyLeMcİ

HANDE SORAL Empty
MesajKonu: Geri: HANDE SORAL   HANDE SORAL Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 11:21 am

bu kızıda çok seviyorum dizideki asi rolü çok hoşuma gidiyo..
payalşm için tşk.ler;)
http://eylemfan.eniyiforum.net

HANDE SORAL
1 sayfadaki 1 sayfası