::Eylem Fan::Eylemcilerin Sitesi*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

::Eylem Fan::Eylemcilerin Sitesi*

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ARKADAŞLAR "EYLEM"İ NE ÇOK SEVDİĞİMİZİ YAZALIM

3 posters
YazarMesaj
crazy_tugba
Süper Mod.
Süper Mod.
crazy_tugba

ARKADAŞLAR "EYLEM"İ NE ÇOK SEVDİĞİMİZİ YAZALIM Empty
MesajKonu: ARKADAŞLAR "EYLEM"İ NE ÇOK SEVDİĞİMİZİ YAZALIM   ARKADAŞLAR "EYLEM"İ NE ÇOK SEVDİĞİMİZİ YAZALIM Icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2009 6:26 pm

arkadaşlar Trendy dergisine yazı gönderdim.ilk gönderdiğim yazı şöyle:
Merhaba;
Ben Trabzon'dan Tuğba.Petek Dinçöz'ü ve Eylem'i çok seviyorum.Gerek şarkılarıyla,gerek sesleriyle kalbimde taht kurdular.Onları tanıyıp altın yüreklerini görerek,çok şeker,etrafa pozitif enerji yayan kişiler olduğunu anlayarak onları çok ama çok sevdim.Petek'imi daha çok seviyorum.(bunu dalgınlığımla yazmışım.ikisinide aynı eşitlikte seviyorum.)Ama ikiside benim canlarım.Kendileri olmasa da şarkıları,sevgileri dost oldu bana.Kalbimin Prensesini(Petek Dinçöz),Pamuk Prensesimi(Eylem) canımdan çok seviyorum.Banu,Aleyna,Tuğba,İrina,Hatice,Esra,Hacer,Gamze,Ayten;CANIM AİLEM SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM.

Altığım yorumlar çok kırıcıydı arkadaşlar."Onlarda yürek ne arar?"---"Nerelerini seviyorsun?"gibi.
Trendy'e tekrar yazı gönderdim.yeni daha
Selam Gençlerin 1 Numaralı Dergisi.Ben Trabzon/Sürmene'dan Tugba.önceden de bir yazı göndermiştim.teşekkürler yayınladınız.bana gelen tepkilerde çok üzüldüm."onlarda altın yürek ne arar?" sözü beni gereğinden fazla üzdü.arkadaşlar bir insanı tanımadan iyide kötüde söyleyemeyiz.ama ben Petek Dinçöz***Eylem'i tanıyarak "altın yürekli" oldukları kanısına vardım.sonuçta hayranıyım.görmüşümdürde konuşmuşumdurda."onların neresini seviyorsun?" yorumlarıda aldım.herkesin zevki bir değildir.birisi "rock" birisi "pop" dinler.bunu değiştiremeyiz.lütfen başkalarının zevklerine saygı duyalım.buradan tekrar söylüyorum.PETEK DİNÇÖZ***EYLEM BİR NUMARA.[SEVENLERİNE BEĞENENLERİNE GÖRE].ONLARI ÇOOOK SEVİYORUM.ONLAR BENİM CANLARIM HERŞEYİM.BİRŞEY BİLİYORUM Kİ YAZIYORUM.SEVGİYLE KALIN.ÖPÜYORUM.bahar,ebru,hatice,gamze,irina,banu,aleyna,ayten,esra,hacer,esra d.,ayşe d,ayşe a,sümeyye havva,firdevs,öznur,nazlı,fatma,nesrin,gülçin,yasemin.SİZLERİ ÇOOK SEVİYORUM İYİKİ VARSINIZ CANLARIM.BU ARADA PETEK DİNÇÖZ***EYLEM İKİSİNİDE AYNI EŞİTLİKTE SEVİYORUM ORADA ŞAŞIRMIŞIM HİHİ(:
demek istediğim
trendy@hurriyet.com.tr
E-Posta gönderin.Konusuna "SERBEST KÜRSÜ" yazın.
Eylem'i ne kadar çok sevdiğimizi görsünler.bu arada sizlerinde isimlerini yazıcaktım ama birdahakine biraz zaman geçsin haftaya sitemizin adresini,üyelerimizide yazacağım.SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM.TANIMASAMDA.frekansımız tutmasada.(:
ARKADAŞLAR "EYLEM"İ NE ÇOK SEVDİĞİMİZİ YAZALIM Ghfghn
mine_69
Administratör
Administratör
mine_69

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR "EYLEM"İ NE ÇOK SEVDİĞİMİZİ YAZALIM   ARKADAŞLAR "EYLEM"İ NE ÇOK SEVDİĞİMİZİ YAZALIM Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 10:37 pm

yaaaa bende göndericektim gönderemesziniz diooooooooo deliricemmm kusura bakma tugba sana söz verdim azcam die ama pc yüzünden yazamıommmmm Crying or Very sad
crazy_tugba
Süper Mod.
Süper Mod.
crazy_tugba

MesajKonu: ...........   ARKADAŞLAR "EYLEM"İ NE ÇOK SEVDİĞİMİZİ YAZALIM Icon_minitimeCuma Mart 13, 2009 2:18 pm

canım yha nasıl gönderemezsiniz diyor? Neutral offf ne gıcık durum yha.canım teşekkürler sözünde durmak istiyorsun.ama istediğim I love you Eylem I love you
ne çok sevdiğimizi anlamaları.çok bunaldım bazı kişilerden.
mine_69
Administratör
Administratör
mine_69

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR "EYLEM"İ NE ÇOK SEVDİĞİMİZİ YAZALIM   ARKADAŞLAR "EYLEM"İ NE ÇOK SEVDİĞİMİZİ YAZALIM Icon_minitimeCuma Mart 13, 2009 5:13 pm

yaa sinir oldummmmmmm grcktn bilmem ne yüzünden islem gerceklestirilemio yazıoo Crying or Very sad yazmak istiom ama yazamıom gıcek oldum
crazy_tugba
Süper Mod.
Süper Mod.
crazy_tugba

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR "EYLEM"İ NE ÇOK SEVDİĞİMİZİ YAZALIM   ARKADAŞLAR "EYLEM"İ NE ÇOK SEVDİĞİMİZİ YAZALIM Icon_minitimeCuma Mart 13, 2009 6:10 pm

bu net'i yapan iyi etmiş ama msn açılmıyor gıcık oldum bende buna yha.neyse olur İNŞALLAH.
mine_69
Administratör
Administratör
mine_69

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR "EYLEM"İ NE ÇOK SEVDİĞİMİZİ YAZALIM   ARKADAŞLAR "EYLEM"İ NE ÇOK SEVDİĞİMİZİ YAZALIM Icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 7:48 pm

bende burdan yazarım EYLEM SENİ COK SEVİRUMM ASKIM BENMİMMMMM
emre
Yeni Eylemci
Yeni Eylemci

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR "EYLEM"İ NE ÇOK SEVDİĞİMİZİ YAZALIM   ARKADAŞLAR "EYLEM"İ NE ÇOK SEVDİĞİMİZİ YAZALIM Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 3:23 pm

GAAMZELİ'mm senin pisikopat hayranınım ilk gördügüm andan berii bi cevap atarsan sevinirimm!!!!
emre
Yeni Eylemci
Yeni Eylemci

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR "EYLEM"İ NE ÇOK SEVDİĞİMİZİ YAZALIM   ARKADAŞLAR "EYLEM"İ NE ÇOK SEVDİĞİMİZİ YAZALIM Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 3:29 pm

seni seviyorummmmmmm cheers
crazy_tugba
Süper Mod.
Süper Mod.
crazy_tugba

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR "EYLEM"İ NE ÇOK SEVDİĞİMİZİ YAZALIM   ARKADAŞLAR "EYLEM"İ NE ÇOK SEVDİĞİMİZİ YAZALIM Icon_minitimePtsi Eyl. 28, 2009 12:25 pm

ahhh keşke Eylem burada olsa.resmi sitelerinden facebook'tan ulaşabilirsi.n...

ARKADAŞLAR "EYLEM"İ NE ÇOK SEVDİĞİMİZİ YAZALIM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TRNDY SAYI:326
» Eylem-I m Gonna Get You
» EYLEM ULUDAĞ'DA
» Dinlediğin Şarkıdan Bir Cümle Yaz
» Eylem carkıfelekte!!