::Eylem Fan::Eylemcilerin Sitesi*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

::Eylem Fan::Eylemcilerin Sitesi*

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ACI DOLU MSN NİCKLERİ

YazarMesaj
crazy_tugba
Süper Mod.
Süper Mod.
crazy_tugba

ACI DOLU MSN NİCKLERİ Empty
MesajKonu: ACI DOLU MSN NİCKLERİ   ACI DOLU MSN NİCKLERİ Icon_minitimePerş. Kas. 05, 2009 6:17 pm

1-)Aşk aradım hicran buldum dost aradım düşman buldum sevdiyime pişman oldum gerisini sorma gitsin...
2-)Seninle yaşamak güzel şey amma senden ayrılmayı gelde bana sor vicdanının sesini dinle bak ne dior senin için bir can bir can ölüyor.
3-)Sönmesin gönlümün ümit çırası nasılsa cehennem senden sonrası bendeyse sevipte yanma sırası küllere dönsemde ateşim sen ol.
4-)SeN BoŞwEr Bnİ bOşWeRiLmEsİ gErEkEn HeRŞeY gİbİ...!
5-)HAKKIM SANA HELAL,SEVDAM HARAM OLSUN.
6-)+-*/B£N £n BüYüK HaTaYı, s£viLm£Y£N Bİrİnİ S£vM£kL£ YaPtImMm.....+-*/
7-)DAĞLARA, taşlara, GÖZÜMDEN akan YAŞLARA sen BORÇLU olarak YAŞA!!!
8-)A$k M€ğ€Rr...s€w!Pt€ KayB€tM€kM!Şş...!
9-)(¯`·._.·[Her KaLp Kendi ŞarKıSıNı SöyLeR]·._.·´¯)
10-)BENİ TERKEDİP GİTTİN KADERİMİ İSTEKSİZ ÇEKİYORUM,YOLLARI SOKAKLARI KÜSKÜN BİR ŞEKİLDE YÜRÜYORUM VE ACIMASIZ KADERİN IZDIRABINI ÇEKİYORUM.
11-)Eskiden Karanlıktan Korkar, Yağmurdan Ürperirdim. Şimdi Karanlıklar Sırdaşım, Yağmurlar Göz Yaşım Oldu...
12-)HAYATTA ÖLE BİRİNİ SEV Kİ SEN ONUN İÇİN ÖLMEYİ DÜŞÜNÜRKEN O SENIN ICIN COKTAN OLMUS OLSUN.
13-)Gözlerim seni rahatsız ediyorsa kaparım bir daha açmam,sözlerim seni rahatsız ediyorsa susarım birdaha konuşmam,varlığım seni rahatsız ediyorsa ölürüm birdaha karşına çıkmam,sevgim seni rahatsız ediyorsa üzgünüm ona engel olamam.
14-)»-(¯`v´¯)-»gönlüm qırgın ve yaralı bu gönül seni unuttu sanma sana hala sewdalı ama seni bir daha anmayacaq qadar deli qanlı»-(¯`v´¯)-»
15-)Hayata anlamsız bakan gözlerim sellere boğuldu.

ACI DOLU MSN NİCKLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KOMİK MSN NİCKLERİ
» ACIMASIZ MSN NİCKLERİ