::Eylem Fan::Eylemcilerin Sitesi*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

::Eylem Fan::Eylemcilerin Sitesi*

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ACIMASIZ MSN NİCKLERİ

YazarMesaj
crazy_tugba
Süper Mod.
Süper Mod.
crazy_tugba

ACIMASIZ MSN NİCKLERİ Empty
MesajKonu: ACIMASIZ MSN NİCKLERİ   ACIMASIZ MSN NİCKLERİ Icon_minitimePerş. Kas. 05, 2009 6:28 pm

1-)!!! кıуıуα σтυямυѕ ∂єηızє вαqαη уαqαѕız qσмℓєqє кяαναт тαкαη ѕıqαяαуı тєяѕтєη уαqαη вıя (ѕєяѕєя!) qσяυяѕєη вєηı нαтıяℓα !!!
2-)ben seni sevdim sen baskasını.umarım senin sevdiginde sever bir baskasını...
3-)$ıMaRıq UqaLaYıM !$TéİNcé LaFı qOyARıM aMMa çOq HaSsaS & aLıNqANıM çÖzéMéSsİN ßéNi ßéN zOr oLaNLarDaNnIM
4-)biliyorsun talebeyim hafta arası gelemem cumartesi annem ewde pazarda babannemde hele ikimizi görürlerse seyret sinemayı ewde anlasana be ibne gözüm yok sende:)
5-)bu dünyada kimse için aqlanmaya deqmez zaten aqlamaya değen insan aqlatmaz eqer bi qün olurda aqlarsan başını dik tut qözyaşların aqladıqın insan kadar alçalmasın
6-)SeNİ VefaSıZ aŞkLarn KolLarıNa BıRakıYorm... BıraKıyorm ki VeFaSızLık NaSL OLrmuşhh GörSNn o Lanet OLaSı KALBİN...!!
7-)hayat hoştur aşklar boştur sewme boşver peşinden koştursun
8-)Ne kalana git derim..Ne de gidene kal...Kalana git demek terbiyesizlere,gidene kal demek acizlere,gidene yol vermek de BİZE yakışır...
9-)aL3M OyUnCu oLmUş , SoKaKlAr sAhN3 , S3vD!ğ!m B! kIz VaRdI oDa oLmUş B!r kAhP3...!
10-)BaNa BiTmEyeN BiRtEk şEy SöyLe..SöYle de SoNsUza İnAnAyIm...!!
11-)KeNdİ dÜşEn AğLaMaZ bU bEnİ hİç BaĞlAmAz
12-)SeN BeNi saTTıN AmA BeN seNi sAtmAm sEnİ mEzaRa GöMeRiM
13-)S£N! B£N!M K@D@R S£V£NL£R S@N@ B£N!M K@D@R H@SR£T K@LSINL@R
14-)HaYaTTa biRiNi SéV........Ve oNu kaZaNmaK iÇiN ÇaBaLa ,SaBrét vé SéVdİgİnİ GöStEr .. KaBuL EdérSe Zafér OnUndUr éTMéZsé SuÇ SéNiNdiR ÇüNkÜ HaK éTméYéNi SéVmİşİnDiR!...
15-)SeN ŞeReFsİz KeLiMeSiNiN AnLaMıNı Bilİr mİsİn? YoqSa BiLmEdiĞiN iÇin mİ ŞeReFsİzSİn?

ACIMASIZ MSN NİCKLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KOMİK MSN NİCKLERİ
» ACI DOLU MSN NİCKLERİ